O nás

 

Dnes se od topení očekává nejen teplo, ale i zdravé prostředí. Kachlová kamna naší firmy Vám zajistí vše, co očekáváte. Příjemné teplo, nenapodobitelnou atmosféru domácí pohody a hlavně ekonomický provoz.

Firma KS Kachlová kamna s. r. o. působí na našem trhu od roku 1991. Hlavním výrobním programem jsou RUČNĚ MAČKANÉ KACHLE. Topidla postavená z našich kachlů přiznávají ruční práci, vyzařuje z nich dotek lidské ruky, opět objevené umělecké řemeslo.

Nabízíme Vám široký výbir kachlů a rozsáhlou barevnou škálu. Rádi s Vámi prokonzultujeme Vaše požadavky na vytápění či vaření a navrhneme optimální řešení. Zpracujeme Vám grafický návrh topidla a případně doporučíme kamnářské firmy, které Vám zajistí vlastní stavbu.

 

Ceny kamen, krbů a sporáků prezentovaných na našich stránkách neuvádíme, ale rádi ji Vám sdělíme. Bude se však jednat o cenu již realizovatelných kamen. Přesnou částku Vašich plánovaných kamen lze určit až po konkrétním jednání o jejich předpokládané funkci, kdy zohledníme reálný interiér, možnosti a v neposlední řadě i design topidla. Výsledná cena se skládá z množství stavebního materiálu a kachlů, zvoleného kování či krbové vložky a dále z vlastní práce kamnáře, dopravy atd. Výsledná částka se pak může lišit, díky jiným pouřitým prvkům od původní informace.