Penetrace HTl 5l do 900CS Zobrazit v plné velikosti

Penetrace HTl 5l do 900CS

Penetrace HTl 5l do 900CS

Více informací

 

Penetrace na veškeré kalcium-silikátové desky a jiné materiály vnitřních stran krbu, nebo kachlových kamen s tepelnou odolností 900°C.

SILCSILCADUR-HTI je specielní penetrace odolná vysokým teplotám do 900 °C. Používá se na veškeré kalcium-silikátové desky SILCA 250 KM a jiné stavební materiály. Slouží ke zpevňování vnitřního povrchu krbů a kachlových kamen kde váže prach. Po použití Silcaduru-HTI je vnitřní povrh naprosto bezprašný. Díky tepelné odolnosti 900°C dále zabraňuje vznikání různých chemických zápachů, které znemožňují používání topidla. Běžné penetrace tyto teploty nemohou snést. Hlavním faktorem ale zůstává, že  chemické zápachy jsou zdravý škodlivé.  

 

Výrobek není  určen k použití jako  základový nátěr před omítáním/lepením ve  stavebním  odvětví. Pro  tuto  oblast by měl být nadále používán základ SILCACON.

 

SILCADUR-HTI  se dodává připraven k použití, před ním je nutné  pouze   krátké  protřepání.  Použití lze provést štětcem či sprejem. Spotřeba je zhruba 0,3 l/m². Pracovní vybavení by mělo být vyčištěno vodou okamžitě po použití.

Skladovatelnost: 18 měsíců v neotevřených nádobách.
Skladujte a používejte výrobek za teploty 5–25 °C, nevystavujte mrazu.